Golf Resort Skalica

29. 4. 2022

Golf Resort Kaskáda Brno

27. 5. 2022

Golf & Resort Kunětická Hora

24. 6. 2022

Golf Resort Olomouc

19. 8. 2022

Golf & Ski Resort Ostravice

8. 9. 2022

Termíny a místa turnajů:

29. 4. 2022Golf Resort SkalicaVýsledky >Fotogalerie >
27. 5. 2022
Golf Resort Kaskáda BrnoVýsledky >Fotogalerie >
24. 6. 2022
Golf & Resort Kunětická HoraVýsledky >Fotogalerie >
19. 8. 2022 Golf Resort OlomoucVýsledky >Fotogalerie >
8. 9. 2022Finále: Golf Ski Resort OstraviceVýsledky >Fotogalerie >

Propozice:

Turnaje se hrají systémem stableford s plným vyrovnáním. Na každém turnaji jsou vyhlášeny výsledky ve třech hcp kategoriích. První tři hráči v každé kategorii obdrží věcné ceny. Dále budou oceněni vítězové vložených soutěží — longest drive, nearest to pin a dalších soutěží.

Na každém turnaji se mohou hráči pokusit o zahrání hole in one na určené jamce.

Výsledky všech turnajů se zapisují do průběžného pořadí, ze kterého vzejde celkový vítěz ročníku a Nejúspěšnější partner celého ročníku.

Turnajů se zúčastňuje kolem 80 hráčů, pro které je zajištěný celodenní servis.

Na každém turnaji se mohou hráči zapojit díky vložené charitativní Nearest to pin do podpory vybraného projektu. V letošním roce budeme společně podporovat Ligu vozíčkářů.

Vyhlášení celkového vítěze tour, nejúspěšnějšího partnera a předání šeku s vybranou částkou pro Ligu vozíčkářů proběhne v rámci závěrečného večírku po finálovém turnaji na Ostravici.

Čtyři nejúspěšnější teamy postupují i do Česko-Slovenského finále o Putovní pohár, který se bude konat na Kaskádě 8. října.

Servis pro hráče

Pro všechny hráče je zajištěný celodenní catering. Při příjezdu na resort je připravena bohatá snídaně.  Během hry hráči dříve či později narazí na stánek s občerstvením, kde se mohou zastavit u grilovaných specialit a povzbudit se kávou Nespresso. Další osvěžení čeká na charitativní jamce, kde probíhá košt vybraných vín. Mimo to po celou dobu turnaje jezdí po celém hřišti  buggy s občerstvením a s kapkou něčeho ostřejšího. Po návratu na klubovnu bude připraven oběd (polévka, výběr ze dvou chodů, dezert, nápoje), během kterého se připraví výsledky turnaje a následuje vyhlášení těch nejúspěšnějších.

Společná podpora

Podpořit Ligu vozíčkářů můžete během charitativního Nearest to Pin. Při koštu vína si zakoupíte jeden nebo více míčků s logem Ligy. Kolik míčků zakoupíte, tolikrát se můžete pokusit o zahrání vaší nejbližší rány. Pro dohrání a zápis do skóre se samozřejmě počítá první odpal, ale změřit můžete všechny.

Liga vozíčkářů:

Posláním Ligy vozíčkářů je podporovat lidi se zdravotním postižením v každodenním životě, v práci, volném čase a při řešení obtížných situací, aby mohli žít podle svých představ.„Inspirujeme a podporujeme hendikepované lidi na jejich cestě k samostatnosti, protože každý má svůj potenciál“. Ligy vozíčkářů je nezisková organizace, která již od roku 1990 pomáhá postiženým překonávat bariéry.

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři