Golf Resort Skalica

21. 4. 2023

Golf Resort Olomouc

19. 5. 2023

Prosper Golf Resort Čeladná

16. 6. 2022

Golf & Resort Kunětická Hora

21. 7. 2023

Golf & Ski Resort Ostravice

25. 8. 2023

Golf Resort Kaskáda Brno

22. 9. 2023

 

Termíny a místa turnajů:

21. 4. 2023Golf Resort SkalicaVýsledkyFotogalerie
19. 5. 2023
Golf Resort OlomoucVýsledkyFotogalerie
16. 6. 2023
Prosper Golf Resort ČeladnáVýsledkyFotogalerie
21. 7. 2023
Golf & Resort Kunětická HoraVýsledkyFotogalerie
25. 8. 2023Golf Ski Resort Ostravice
VýsledkyFotogalerie
22. 9. 2023Finále: Golf Resort Kaskáda BrnoVýsledkyFotogalerie

Propozice:

Turnaje se hrají systémem stableford s plným vyrovnáním. Na každém turnaji jsou vyhlášeny výsledky ve třech hcp kategoriích. První tři hráči v každé kategorii obdrží věcné ceny. Dále budou oceněni vítězové vložených soutěží — longest drive, nearest to pin a dalších soutěží.

Výsledky všech turnajů se zapisují do průběžného pořadí, ze kterého vzejde celkový vítěz ročníku a Nejúspěšnější partner celého ročníku.

Turnajů se zúčastňuje kolem 80 hráčů, pro které je zajištěný celodenní servis.

Na každém turnaji se mohou hráči zapojit díky vložené charitativní Nearest to pin do podpory vybraného projektu. V letošním roce budeme společně podporovat Nadační fond Kryštůfek.

Vyhlášení celkového vítěze tour, nejúspěšnějšího partnera a předání šeku s vybranou částkou pro Nadační fond Kryštůfek proběhne v rámci závěrečného večírku po finálovém turnaji na Kaskádě.

Servis pro hráče

Pro všechny hráče je zajištěný celodenní catering. Při příjezdu na resort je připravena bohatá snídaně.  Během hry hráči dříve či později narazí na stánek s občerstvením, kde se mohou zastavit u grilovaných specialit a povzbudit se kávou Nespresso. Další osvěžení čeká na charitativní jamce, kde probíhá košt vybraných vín. Mimo to po celou dobu turnaje jezdí po celém hřišti  buggy s občerstvením a s kapkou něčeho ostřejšího. Po návratu na klubovnu bude připraven oběd (polévka, výběr ze dvou chodů, dezert, nápoje), během kterého se připraví výsledky turnaje a následuje vyhlášení těch nejúspěšnějších.

Společná podpora

Podpořit Nadační fond Kryštůfek můžete během charitativního Nearest to Pin. Při koštu vína si zakoupíte jeden nebo více míčků s logem Kryštůfka. Kolik míčků zakoupíte, tolikrát se můžete pokusit o zahrání vaší nejbližší rány. Pro dohrání a zápis do skóre se samozřejmě počítá první odpal, ale změřit můžete všechny.

Nadační fond Kryštůfek:

Projekt Kryštůfek záchranář je hlavní aktivitou Nadačního fondu Kryštůfek.
Cílem projektu je nákup plyšové hračky Kryštůfka záchranáře pro děti, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů na palubě sanitního vozu či vrtulníků. Kryštůfek pomáhá snižovat úzkost a obavy dětí bez doprovodu rodičů a tím ulehčuje práci zdravotnickým záchranářům, doktorům i personálu nemocnic.

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři